Hakkımızda

ARTVİNLİ MAKİNE A.Ş.


                Artvinli Makine Sanayi 1974 yılında makine imalatı sektöründe faaliyete başlamış olup bugüne kadar pek çok farklı sektörde ihtiyaca yönelik makine imalatları yapmıştır.

                1992 yılında şirketimizin kurucusu olan Abdullah ARTVİNLİ tarafından İnegöl Köfte Form Makinası tamamıyla sıfırdan tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu suretle gıda sektörüne yönelik makine imalatına başlanmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar hep ilkesi daha iyiyi ve yapılamayanı yapmak olan firmamız, Artvinli İnegöl Köfte Form Makinası, Artvinli Üniversal Form Makinası, vb. pek çok patentli ürünü sektöre kazandırmıştır. Makinelerimiz yoğun miktarda üretim yapan firmaların ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

                Artvinli gıda makineleri ilk tasarlandığı 1992 yılından itibaren sürekli günün şartlarına, müşterilerimizin taleplerine ve değişen teknolojiye göre revize edilmiş, iyileştirilmiştir. Ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce saygın firma tarafından tercih edilmiş ve halen daha güvenle kullanılmaktadır.

                Ürünlerimizi kullananlar arasında kasaplar, lokantalar, marketler, yemek sanayileri, gıda üreticileri, oteller bulunmaktadır. Ürünlerimiz ülkemizin hemen hemen her şehrinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Almanya, İsveç, Kosova, Avustralya, Kazakistan, Avusturya, vb.pek çok ülkede bizim ürünlerimizi tercih etmiş ve kullanan müşterilerimiz vardır.

                Artvinli Makine A.Ş. olarak hedefimiz üretim kalitemizi ve çeşitliliğimizi sürekli arttırarak özgün makineler tasarlamak ve bunu “Made in Türkiye” damgasıyla bütün dünyada müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.